Traflux

Afvalcontainers voor horeca & restaurants

Van restafval, papier/karton, PMD tot glas en GFT: bij horeca & restaurants locatie komen er natuurlijk tal van afvalstromen kijken. Traflux helpt je met de juiste afvalcontainers, ophaling, reiniging & herstelling.

Traflux

WAAROM KIEZEN VOOR TRAFLUX?

Ben je een restaurant, frituur, feestzaal, eventlocatie of ander horecabedrijf? Dan zit je bij ons aan het juiste adres. 

  • Wij begeleiden je in jouw afvalverhaal
  • Flexible rolcontainers of semi-ondergrondse container voor grote volumes aan afval
  • Oplossingen aan de scherpste prijzen
  • Optimalisatie van je sortering proces

Wist je dat Traflux en Velodroom, een sport- en eventlocatie van 15.000 m², de handen in elkaar slaan voor slim afvalmanagement? Ontdek er hier alles over.

Aanbevolen afvalcontainers voor horeca & restaurants

Traflux

ROLCONTAINER

Een rolcontainer is een erg handige oplossing voor jouw afval. Om een rolcontainer te kopen zit je bij ons aan het juiste adres. Huur je liever? Ook dat is mogelijk. Wij zien alleen maar voordelen:

  • Ze zijn vlug leverbaar
  • Ze bestaan in verschillende volumes: 120L-240L-660L-1100L
  • Ze zijn makkelijk verplaatsbaar 
  • Ze zijn uit stevig materiaal vervaardigd

Met andere woorden rolcontainers kunnen tegen een stootje! Sluikstorters krijgen geen kans door het gemonteerde slot. Rolcontainers kunnen voor alle afvalfracties gebruikt worden: restafval, PMD, Glas, Papier, GFT, keukenafval

Lees meer

Mons

SEMI-ONDERGRONDSE CONTAINER

Heb je als restaurant, eventlocatie, feestzaal, frituur of ander soort horecabedrijf grotere hoeveelheden afval? Dan biedt een semi-ondergrondse container een betere oplossing. Kijk even mee naar de voordelen:

  • De grote troef van de semi-ondergrondse container is dat deze kostenbesparend is. Immers het grootste deel van het afval wordt ondergronds gestockeerd. Hierdoor moet de container minder vaak geledigd worden
  • Grote volumes: 5000L of 3000L
  • Een ander voordeel is dat deze semi-ondergrondse container helemaal kan afgewerkt worden volgens de smaak en de behoefte van de klant.

Gebruiksvriendelijker dan deze container zal je niet vlug vinden!

Lees meer

ENKELE HORECA & RESTAURANTS DIE GEKOZEN HEBBEN VOOR TRAFLUX:

Restaurant Conviva (Ternat)

Restaurant Conviva was meteen overtuigd van de aanschaf van het semi-ondergondse systeem

Met ons restaurant opteerden we voor 2 semi-ondergrondse containers. Deze containers zijn immers zichtbaar voor de klanten en daarom houden we het graag proper! Er kan ook enorm veel afval in zulk een container wat op zich ook al een groot voordeel is

Restaurant Conviva (Ternat)

Rauw (Heusden-Zolder en Hasselt)

Restaurant Rauw opteerde, naast rolcontainers, voor het restafval voor een semi-ondergrondse container in grijs composiet

Bij de opstart van onze zaak, wisten we meteen dat we voor het systeem van een semi-ondergrondse afvalcontainer zouden kiezen. Immers geen geurhinder voor klanten en gebruiksvriendelijk voor personeel!

Rauw (Heusden-Zolder en Hasselt)

Brasserie du Lac - Groupe Van Damme (Genval)

Deze kwaliteitsbrasserie die zich in een prestigieus kader situeert heeft gekozen voor meerdere semi-ondergrondse containers in functie van het volume en type afval

Wij kozen voor Traflux wegens haar professionalisme en efficiëntie. Bovendien hebben we altijd kunnen rekenen op hun steun en begrip in moeilijke momenten (zoals bijvoorbeeld Covid-19)

Brasserie du Lac - Groupe Van Damme (Genval)

Velodroom (Heusden-Zolder)

8 ZBin semi-ondergrondse containers van Traflux zorgen voor een efficiënt afvalmanagement.

”Door de grotere volumes besparen we heel wat ritten uit in vergelijking met andere types afvalcontainers. De ervaren chauffeurs van Traflux reinigen de containers indien nodig en doen herstellingen. Op vlak van afval sprint de Velodroom dus alvast als eerste over de finish”

Velodroom (Heusden-Zolder)

OP ZOEK NAAR EEN PARTNER VOOR JOUW AFVAL?

Contacteer ons vrijblijvend

CONTACT